TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 01:05
Kjo shpallje është shikuar: 33298 herë

Titulli : Golf4 1.4 benzin

Çmimi : 1,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes Golf 4, 1.4 Benzin i sapo ardhur nga Slovenia.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Eshte mjaft e paster dhe e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht.
Posedon: ABS, SRS, Gjysme Klime, Airbag etj.
Te nderruara: Ulen, Filterat, Rrypin, Goma dimri, Antifriz.
Mundeni me kontaktu permes Viberit ne +37744332546.

SHPALLJET TJERA