TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 01:14
Kjo shpallje është shikuar: 498 herë

Titulli : Shes Agregatin Mitsubishi

Çmimi : 320 €

Kategoria : Tjetër

Përshkrimi : Agregati Mitsubishi osht shum i mir 6.0
Qmimi Diskutushem pranojm dhe ndrrim

SHPALLJET TJERA