TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 01:25
Kjo shpallje është shikuar: 3034 herë

Titulli : AUDI A5 2.0 DISEL i SAPOREGJISTRUAR -12

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

Audi A5 dizel 2.0 TDI, manuel 6 shpejtesi me full opsjone .tempomat.pasqyret me rryme.gjamat elektronik.mbyllje qendrore me telekomande.e shum opcione tjera.viti prodhmit nfund 2012 regjistrim ka 1vit , ka edhe sigurim KASKO kilometra 145.000 te garantuara me liber servisi , ka 2 par fellne ,goma per dimer verë ,vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.ka tre qelesa.për më shum informata kontaktonini ne numrin -044-172-141.pres bleresin serioz.bejme edhe nderrime.

SHPALLJET TJERA