TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 10:12
Kjo shpallje është shikuar: 552 herë

Titulli : Land Rover Discovery

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Land Rover Discovery

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 320,000

Motori (kubik) : 2.7

Viti : 2005

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire me motor 2.7 TDI. Eshte full ekstra me tempomat, butonin per 4x4, buton per vozitje ne akull, hidraulikun per ngritje dhe ulje te makines varesisht prej terenit te vozitjes, ka 6 shpejtesi normale dhe 6 te ngadalta, ka kamere prapa dhe GPS si dhe uleset me nxemje. Nderruesin e shpejtesise e ka te ri si dhe gomat. Makina eshte e posardhur nga Zvicra dhe eshte e padoganuar. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike. Cmimi me marveshje

SHPALLJET TJERA