TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 21:11
Kjo shpallje është shikuar: 548 herë

Titulli : Banesa 78m2 ne B.Diellit / Super Çmim

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 78m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Shitet banesa ne B.Diellit afer banesave te bardha .
Banesa eshte ne katin e 5-te dhe ka kete rendtje :
Dhome dite me kuzhin .
Dy dhoma gjumi .
Banjo
Tersasa
Banesa eshte e gatshme per banim ,eshte me pamje nga lindja dhe eshte e ndertuar me gjerat me cilsore te mundeshme .
Perkthimi behet te noteri .
Banesa ka liftein me kartel ,mirmbajte uje 24 ore etj etje
Çmimi eshte shume i volitshem per me shume info kontakto .049 282 343

SHPALLJET TJERA