TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 00:31
Kjo shpallje është shikuar: 2992 herë

Titulli : Vw Golf 5 1.9 TDI 77 kW 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet vetura me targa te huaja

Tip top me servis te posa kryer

Vetura posedon dy qelsa dhe liber servisi

Per me shum info ne telefon Viber +37745592721

Çmimi i volitshem

SHPALLJET TJERA