TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 01:17
Kjo shpallje është shikuar: 2002 herë

Titulli : VW Golf 7

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 95,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

Shes golf 7 1.6 senzora para dhe mas parkohet vet klimatronik karikat me nxemje senzor pasqyre tempomat Kamer start stop 045634534 ose viber
0037745549548

SHPALLJET TJERA