TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 13:25
Kjo shpallje është shikuar: 610 herë

Titulli : opel corsa 1.3 dizel e posa doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 143,563

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

shitet vetura opel corsa 1.3 dizell
e posa doganuar dhe e rexhistruar rks
vetura posedon
klim centeall hidraulik mbyllje qendrore
gjemat me rrym
esp ne gjendje perfekte
per me shum kontaktoni
044202727

SHPALLJET TJERA