TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.01.2016, Në orën: 15:05
Kjo shpallje është shikuar: 3927 herë

Titulli : SKODA OCTAVIA 2007 - 1.9 TDI

Çmimi : 5,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Skoda Octavia

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 197,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes SKODA OCTAVIA 1.9 TDI i thjesht me shpenzime shume te vogla viti i prodhimit 25.10.2007 dhe me regjistrim deri me 04.12.2016 Vetura posedon: ABS, ESP, AIRBAG, GJAMAT ELEKTRONIK, PASQYRET ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE, KLIME AC, ETJ. tel: +386 (0) 49 649 646 +377 (0) 45 992 522 (VIBER)

SHPALLJET TJERA