TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 17:50
Kjo shpallje është shikuar: 2408 herë

Titulli : Golf IV

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 110

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1999

Ekstra : ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags

Përshkrimi

Shitet golf IV benzin me njepar dyr kerri eshte shum i ruajshem dhe shum i shtrengum ka ardhur prej Zvicrres regjistrim ka edhe 7 muaj
Bej ndrrim per me shum kontaktoni ne Viber
+37745689319

SHPALLJET TJERA