TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.01.2016, Në orën: 20:25
Kjo shpallje është shikuar: 305 herë

Titulli : Telefon Samsung S2 Android 4.4.4

Çmimi : 65 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes Samsung S2 Version android 4.4.4. Esht shum i mir 16gb 1gb ram.Gratis Fotroll e zez dhe Adapter. Mund te me shkruani rdhe ne viber flm

SHPALLJET TJERA