TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 00:40
Kjo shpallje është shikuar: 7973 herë

Titulli : Audi A6 Sline 3.0 full paket -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Audi A6 S line full paket. Viti i prodhimit 2005, vetura eshte e mbeshtjelle me foli ngjyre perla e cila ndryshon ngjyren ne baze te motit. Ngjyra origjinale eshte e zeze metalike. Folia i shkrun edhe ne libreze. Vetura ka 275 ps. Karriget i ka lekure ngjyre krem dhe me nxemje perpara dhe mbrapa. Ka shiber dhe pasqyret i palohen. Ka senzora te parkimit para dhe prapa. Dritat perpara i ka me lleda te modelit te ri te audise. Bejme nderrime me ndonje veture tjeter.

SHPALLJET TJERA