TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 14:49
Kjo shpallje është shikuar: 442 herë

Titulli : Ipet toka me qira kilometri i pare magjistralja Prishtine-Mitrovice.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Ipet toka me qira kilometri i pare Prishtine-Mitrovice te rethi Ismeti.
Toka ka 16ari dhe gjendet mrapa pompes.
Per me shume informata:049-709-100

SHPALLJET TJERA