TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 17:04
Kjo shpallje është shikuar: 469 herë

Titulli : Shes VW Passat 3 BG 1.9 Full Extra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 204,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Është publikuar nga Fatlum me datën 25/01/2016 11:43.
Foto 1 nga 8
PreviousNext
Çmimi: 0 € - Trego distancën(Gjilan)
Viti: 2001 Kilometra: 204 000
Karburant: Naftë Marrshi: Manual
Shes Passat 1.9 tdi (i) t kuqe n gjendje t shkelqyer mekanike dhe optike.
Vetura Posedon;
85 Kw 115 Ps
Dritare Elektronike
Pasqyre Elektronike
Km;204 Mij t Siguruara
Abs
Esp
Interier i Paster
Klimatronic
Karriga me Nxemje
Bord Kompjuter
Sahata Krom
Mbyllje Qendrore
Senzora Shpejtesie n Kthesa
Radio Cd Mp3
Drita t Mjegulles Mbrapa
Ka Bllokaden Elektronike mos me mujt me dhez per siguri ne rast vjedhjes..
11 Muaj Regjistrim
Goma t reja etj
Ngjyra; E Kaltert Metalike pa asnje gervishje.
Eshte i servisuar Komplet Rryp Dhemzor , Vaj,Filtera;Ules, Naftes ,Ajrit ,Klimes Gumica, Trapa , Vilushka , Gurrtne , Diska etjj.
Eshte Nje vetur shum ekonomike 5.5L 100Km
Nuk eshte hipotek perkthehet Brenda Dites...

SHPALLJET TJERA