TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 17:47
Kjo shpallje është shikuar: 502 herë

Titulli : HYUNDAI SANT FE SHUM NE GJENDJE TE MIR

Çmimi : 2,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Hyundai Santa Fe

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 198,656

Motori (kubik) : 2400

Viti : 2003

Përshkrimi


HYUNDAI SANTA FE 2.4 BENZIN PLIN DIZNE

VITI I PRODHIMTI : 2002

NGJYRA : E KALERT

I PA REGJISTRUM I SKADUM

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

KLIM
4X4
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ

QMIMI : 2999 EURO

TEL : 044 838 848 049 844 811 SHAQA

AUTO SALLON ALEA
GJINDET N KM E 5 PRISHTIN MITROVIC N MAZGIT
PERBI HOTEL BENI AFER RENULT KOSOVA

SHPALLJET TJERA