TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 23:21
Kjo shpallje është shikuar: 1612 herë

Titulli : Golf 5 1.9 tdi

Çmimi : 6,499 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 212,122

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

GOLF 5 1.9 TDI

VITI I PRODHIMTI : 2005

NGJYRA : E ZEZ

I REXHISTRUM EDHE 7 MUJ

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

KLIMTRONIK
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ

QMIMI : 6499 EURO

TEL : 044 838 848 049 844 811 SHAQA

AUTO SALLON ALEA
GJINDET N KM E 5 PRISHTIN MITROVIC N MAZGIT
PERBI HOTEL BENI AFER RENULT KOSOVA

SHPALLJET TJERA