TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 23:26
Kjo shpallje është shikuar: 2726 herë

Titulli : vw golf 5 2.0 tdi sportline automatik DSG - 2006

Çmimi : 5,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 198,500

Motori (kubik) : 1989

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Klimtronik
Tempomat
Bordkomjiter
Sensor pasqyr shiu
Navi original i vw
Centrall
Gjamat elektrik dhe kolor
Mbyllje qendrore
Abs
Esp
Liber servisi
Goma te dimrit
Tel. 045-699-279.
Tel. 049-821-026
Vv

SHPALLJET TJERA