TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.01.2016, Në orën: 13:42
Kjo shpallje është shikuar: 6154 herë

Titulli : Banesa ne Shitje Prizren Kabashi2

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 93m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : jo

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Banesa posedon Nje Sallon me kuzhin Dy dhoma gjumi koridori eshte i madh banjon dhe ballkonin Banesa eshte 93 =m2 Qmimi sipas marreveshjes Banesa eshte e rre.Banesa ka edhe Garazhden per vetur +37744 324 688 + Viber

SHPALLJET TJERA