TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.01.2016, Në orën: 18:52
Kjo shpallje është shikuar: 468 herë

Titulli : Tokë

Çmimi : 2,000 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Fshati Milloshev i ka 62 ari,1 ari 2000 euro, afer ares jan, ujsjellsi, rryma dhe kanalizimi asfallti eshte deri te ara

SHPALLJET TJERA