TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.01.2016, Në orën: 20:28
Kjo shpallje është shikuar: 5978 herë

Titulli : golf 4 tdi

Çmimi : 4,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 239,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

T(DI) tkuqe 5 Shpejtsi Model edition 74 kw 101 ps Kerr perqefi i Rujshem me perkushtim tmadh si mrena dhe jasht me gjitha serviset e kryn me rrregull posedon klim abs esp bordcomputer Xenon leda 4airbag centrall 2 qelsa orgjinal me telekomand regjistrim dei më 28 maj 2016 me ni fjal kerri o perfekt

SHPALLJET TJERA