TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 00:06
Kjo shpallje është shikuar: 5488 herë

Titulli : Audi A6 2.0 TDI 2006

Çmimi : 8,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 217,000

Motori (kubik) : 2.0 TDI

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu

Përshkrimi


Shes Audi A6 2.0 TDI 2006 ne gjendje te shkelqyer teknike.
Vetura eshte e regjistruar ne menyr te rregullt me dogane ne qershor 2015 per her te pare ne KS.
Vetuar eshte e mirembajtur dhe i ka te kryera koplet serviset.
Posedon KM te garantuara 217000 me liber te servisit.
Posedoj 2 pale goma , me nje pale fellne R17 per Vere edhe Dimer te Blera ne Eurogoma Ne Netor 2015.

Per me shume info mund te kontakoni ne Mob: +38649818808
PS: Vetura nuk shitet me Ndrrim.
Perkthimi mund te behte menjeher.

SHPALLJET TJERA