TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 02:16
Kjo shpallje është shikuar: 2392 herë

Titulli : Shitet Audi a3 2.0 Disel

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Audi a3 2.0 disel me 6 shpejtci regjistrim dhe 5muaj

044-263-478

SHPALLJET TJERA