TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 12:20
Kjo shpallje është shikuar: 1075 herë

Titulli : Permendore,,,granit--mermer

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Tjera

Përshkrimi : bejm punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri,,,,,,te gjitha përmendoret punohen kryesisht sipas porosise ,,,,punoj kete pune me nje pervoje shumvjeqare,,, kontakt,, tel----044 663 050----viber--+377 44 663 050.....granit-mermer ,BESI,..pr. Bylent Sejdiu------ Ferizaj ----- (rr..varoshit)------qmimet jan sipas llojit te permendoreve---- kryej punen komplet prej punimit te llojit (modelit) shkrimit montimit final..

SHPALLJET TJERA