TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 16:00
Kjo shpallje është shikuar: 508 herë

Titulli : tavolin+komod

Çmimi : 380 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : shes tavolin buke me 6 karrika dhe komod telivizori tavolina rritet per me shum persona dyat jan ne rregull

SHPALLJET TJERA