TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 00:31
Kjo shpallje është shikuar: 522 herë

Titulli : Piranha Cyber Tab 7.0

Çmimi : 65 €

Kategoria : Tablet

Përshkrimi : Piranha Cyber Tab 7.0

• Dual core CPU Tablet
• Të gjitha Fituesi A23- Dual Core 1.5 GHz (dual core) processor
• Android sistemit operativ 4.4 Kitkat
• 7.0-inch LCD 800x480 pixels, 16: 9 capacitive 5-pikë ekran me prekje të ndjeshme të ngrohjes të ndjeshme
• Përditësimi automatik nëpërmjet OTA
• 8 GB memorie të brendshme
• 1 GB DDR3 RAM falë performancës më të lartë, vonesë, përdorim shpejt Instalimi
• 2.0 Megapixel para dhe kamera e pasme
• Video bisedë nëpërmjet një kamera të përparme
• MP2 quad-core ARM Mali 400 3D Graphics Afisho Card
• Micro SD card slot (max mbështetje 32GB) mund të përmirësuar kujtesën
• Micro USB Port
• 3G modem, USB Keyboard Wireless Mouse pajisje të tilla si kabllo USB OTG të lehtë të lidheni tabletë tuaj
• Mbështetja e jashtme 3G Modem (vizitoni faqen tonë të internetit për të modeleve të pajtueshme 3G modem.)
• USB 2.0 lidhje OTG (ajo është nëpërmjet kutisë OTG kabllor.)
• Lidhje Wi-Fi
• Adobe Flash 11 mbështetje
• Muzikë digjitale dhe video player
• G-sensor, detektor lëvizje fizike (G-sensor)
• Në sajë të kapacitetit të tij të lartë dhe kohë të gatishmërisë luani operacion bateri të gjatë
• 8.25 mm dizajn super-slim
• Sipërfaqja e bardhë Matt jashtme
• Built-in Gjuha dhe mikrofon
• Jack kufjeve
• Googleplay (Android Market) të jetë në gjendje për të shkarkuar mbi qindra e mijëra aplikacioneve dhe lojërave
E-libër mund të përdoret si (lëvizin mijëra libra dhe revista në tabletë tuaj)
• Vetëm 312 gram në peshë dhe të pakta, 188,5x108.3x8.25mm elegante dizajn
• Paketa Përmbajtja:
• Pajisje
• USB Cable
• Ngarkues
• OTG Cable
• Kufjeve
• Manual Udhëzim
• Viber: +37744-494-699
• Telefoni: 044 - 494 699

SHPALLJET TJERA