TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 00:43
Kjo shpallje është shikuar: 524 herë

Titulli : Belgien Malinois [BELG]

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qen

Përshkrimi : Shiten klysha Belg, per ndryshe qe i policis dhe ushtris, jashzakonisht inteligjent....

SHPALLJET TJERA