TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 02:43
Kjo shpallje është shikuar: 1834 herë

Titulli : Seat Leon 1.9 tdi -06

Çmimi : 7,599 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Leon

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

shitet seat leon 1.9 tdi veturora ka veq 120 mij kilometra per kilometra ju garantojm Vetura ..ka ,,,klim automatik ,navigacin, radi me cd ,bord kuputer,4 gjamat me rrym ,tempomat,esp,abs,8 ajrbeg,4 fellne origjinal te seatit,hapje dhe mbyllje me qels vetura ka dy qelsa vetura regjistrimin e par e ka ne ks 1 vit te plot regjistrim e ka vetura esht e ardhur prej gjermanis vetura esht ne gjendje te rregull ,vetura esht per ni marakli dhe hargjime shum te vogla kerr praktik kerr familjar te interesuarit na lajmroni ne numrin 044105926. me ni vit regjistrim. Plus 4 goma tereja te dimrit mebandash ,,mundeni me na kontaktu edhe me viber ne
+37744 716 373

SHPALLJET TJERA