TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 02:53
Kjo shpallje është shikuar: 3395 herë

Titulli : Audi A3 , 2.0 Tdi , i sapo ardhur nga Anglia

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A3 2.0 Tdi ,
I sapo ardhur nga Anglia
Pa Dogan ,
Viti i prodhimit 2005 ,
Klima automatik ,
Ndrrusin , me 6 shpejci + 1
Dritaret me komanda ,
Pashqyret Elektronike ,
CD player ,
Esp ,
Abs,
Air bag ,
Alarm,
Fellne

Për më shumë informata :
044-747-073 , 049-189-601
Viberi dhe Whatsapp :
+377-44-747-073

SHPALLJET TJERA