TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 09:41
Kjo shpallje është shikuar: 348 herë

Titulli : PEUGEOT 307 2.0 HDI 2003

Çmimi : 3,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Peugeot 307 2.0 hdi 7 ulse
Panoram
4 goma dimrit
Klimatronik
Full paisje
Info tel 044 207 526 dhe 049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA