TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 09:17
Kjo shpallje është shikuar: 3183 herë

Titulli : OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI SPORT

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Tjetër

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 179

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2012

Përshkrimi

Ngjyra e hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset sport , ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , mbajtesin e distences DISTRONIC , tempomat ,
bordkompjuter navigacion dvd radio CD SD CARD ,lart i hapur
senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbylje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA