TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 18:39
Kjo shpallje është shikuar: 1069 herë

Titulli : Golf 5 dsg 158 me liber

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 158,435

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

shitet vetura golf 5 dsg 2.0 tdi
full extra rrypin dhembezor eka te ndrrum ne vler 300 euro dhe gumat e reja te dimrit
+37744422866

SHPALLJET TJERA