TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 12:01
Kjo shpallje është shikuar: 399 herë

Titulli : Shitet Printeri Color Xerox 2240

Çmimi : 400 €

Kategoria : Pjesë për kompjuterë & tablet

Përshkrimi : Shitet printeri Xerox docucolor 2240 ne gjendje shum te mire teknike,

Per shtyp te :
Vizitkartave,
Postera,
Flyera,
Kalendar te formati A3
shtyp te letres deri 300 gr.
si dhe per shum sherbme tjera te reklamave
etj

SHPALLJET TJERA