TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 14:36
Kjo shpallje është shikuar: 2250 herë

Titulli : Mercedes Cl 500 Amg Rks full ekstra

Çmimi : 9,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes CL 55 AMG

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 5000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes ose boj ndrrim Cl 500 amg model Rks Full ekstra sja vlen te shkruhet Si dhe fellga 21coll me goma te reja Ndrroj vetem me Ml 2006-7 ose Range Rover sport 2006 - 7 me marveshje shtoj pare kesh

SHPALLJET TJERA