TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 16:49
Kjo shpallje është shikuar: 588 herë

Titulli : kamere profesionale

Çmimi : 650 €

Kategoria : Foto & Video

Përshkrimi : Shitet kamera JVC Gy 110E,kamera funksionin ne kasetë dhe ka mundësinë e integrimit te hardiskut,dhe regjistron njikohesisht ne te dyjat.Formati i xhirimit Pro HD Çmimi 650 €
Viber: +38649721101

SHPALLJET TJERA