TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 19:50
Kjo shpallje është shikuar: 403 herë

Titulli : LESHOJ ME QIRA 2 BANES 2 DHOMESH FUSHE KOSOVE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 80m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : JO

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Parking Rrugor

Përshkrimi : LESHOJ ME QIRA 2 BANESA 2 DHOMESH ME QIRA AFER SHKOLLES MIHAJL GRAMENO FUSHE KOSOVE. JU LUTEM VETEM QIRAGJI SERIOZ DHE FAMILJAR ME AFAT ME TE GJATE INFO;044249627

SHPALLJET TJERA