TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.01.2016, Në orën: 12:06
Kjo shpallje është shikuar: 622 herë

Titulli : VW Golf 3 TDI

Çmimi : 2,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 263,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1994

Ekstra : CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime

Përshkrimi

SHES GOLF 3 1.9 TFI
VITI I PRODHIMIT 1994
I REXHISTRUAR RKS DERI MUAJIN 29.06.2016
KA KLIME, MBYLLJE QENDRORE GOMA TE DIMRIT
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE
HARGJIMET JAN TE ULTA 6 LITRA NE 100KM
POSEDON QIPIN NE MOTOR PER HARGJIME TE VOGLA
DHE SHPEJTESI MAKSIMALE.

SHPALLJET TJERA