TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.01.2016, Në orën: 13:26
Kjo shpallje është shikuar: 636 herë

Titulli : shiten 2 Biçikleta

Çmimi : 120 €

Kategoria : Biçikleta

Përshkrimi : Biciklet Monte Back çmimi 130€ dhe Biciklet City Back çmimi 120 €. Becikletat jan te sapoardhura nga Austria dhe ne gjendje shume te mire.

SHPALLJET TJERA