TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.01.2016, Në orën: 15:51
Kjo shpallje është shikuar: 2173 herë

Titulli : Banes Ekskluzive me Super Çmim

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 125m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr

Përshkrimi : Banesa gjindet rruges per Germi dhe eshte ne katin e 1-rè eshte 125 m2 dhe ka kete renditje : Dy- tri dhoma gjumi,dhome dite ,kuzhine ,banjo dy terasa ,koridore etjee... Banesa eshte e mobiluar dhe shitet me te gjitha paisjet siq shihet edhe ne fotot . Ka çmim shume te volitshem . Kontrata behet menjeher te noteri .. Per me shume info kontakto :045 682 680

SHPALLJET TJERA