TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.01.2016, Në orën: 15:51
Kjo shpallje është shikuar: 678 herë

Titulli : Banesa 95m2 ne F .Kosovè / Çmimi i Volitshem

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 95m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet banesa ne katin e (Peste), 95m2 -Banesa ka kete renditje -Sallon me kuzhin -2 Dhoma gjumi - 2 Banjo - Terasa - Banesa eshte me pamje nga rruga dhe eshte ne ndertim e siper, ndertimi eshte me gjerat me cilsore te mundeshme. Kompleksi Art Konstrukson Perkthimi behet i menjehershem te noteri . Banesa eshte shume e shfrytezueshme, ka ndriqim te mjaftueshem. Perfundon Shume shpejte . Cmimi i volitshem Per ma shume info kontako ne nr 045 682 680

SHPALLJET TJERA