TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.01.2016, Në orën: 19:34
Kjo shpallje është shikuar: 406 herë

Titulli : shes dhe bej nderrim lokalin

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Dyqane & Objekte Afariste

Banjo: 1

Ekstra : Oxhak, Ballkon

Përshkrimi : shes lokalin me baze 21 meter katror(5x4) dhe siperfaqe te pergjithshme 88 meter katror.lokali gjendet te hani i dilit rr.llapi.lokali eshte 3 katesh plus podrumi.bej edhe nderrim me banes ne fushkosov dhe prishtin.gjithashtu dhe me makin.perkthimi mund te behet menjeher tek noteri.

SHPALLJET TJERA