TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 09:23
Kjo shpallje është shikuar: 5037 herë

Titulli : Audi S-Line

Çmimi : 13,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 197,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes Audi A4 2.0 TDI Viti 2008
Ngjyra e Bardh
Kerri asht ne gjendje shum te mir dhe ka Servisat e kryme
Rrypi dhamzor i ndrrum me 176 mi Km
Me shum Extra
Per me shum me kontaktoni ne Viber// Whatsapp
kerri gjindet ne Gjermani nuk asht i Doganum ne Kosov!!
Nuk baj Ndrrim!!
Pres bleres Serioz!!

SHPALLJET TJERA