TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 19:10
Kjo shpallje është shikuar: 384 herë

Titulli : Mercedes A 160

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 160

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 210

Motori (kubik) : 1600 kb

Viti : 1998

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags

Përshkrimi

Shes Mercedes A 160 i sa po ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte te gjith te interesuarit te paraqiten ne ket nr teli dhe viber 049-166-837

SHPALLJET TJERA