TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 23:30
Kjo shpallje është shikuar: 584 herë

Titulli : ECUCHIPTUNING

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Tjetër

Përshkrimi : ECU (Engine Control Unit) tuning eshte optimizimi dhe shtimi i performances se vetures.ECU eshte kompjuteri i vetures. Ritja e PS-ve direkt ne ECU pa CHIP Box apo lloje tjera te chipave.

Ekonomik Tuning 10-15% ulje te shpenzimeve (0.5l ne 100km kurseni) 15-30% ritje te fuqis

-Avantazhet e ECU tuning:

-Fuqi ma te madhe duke filluar prej rrotullimeve te vogela.
-Eliminimi i turbo-shprazetesires
-Reagim ma te shpejte dhe me efikas te motorit.
-Anulimin e limiterit te shpejtesis ( Speed limiter off )
-Djegje me efikase qe do te rezultoj me harxhime me te vogela 10-20%.


VW, Skoda, BMW, Mercedes, Audi, Ford, Opel, Peugeot etj.

* Riparojm Hotstart (vonesen ne dhezje kur vetura eshte e nxeht )
* Ckycje te DPF particel filter
* Ckycje te EGR
* IMMO OFF dhe bartjen e immobilizer-it prej ECU se demtuar ne ECU tjeter.

Per me shum info kontakto
049885091
044288519


FACEBOOK
www.facebook.com/ecutuningservice

Viber
+38649885091

SHPALLJET TJERA