TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.02.2016, Në orën: 17:03
Kjo shpallje është shikuar: 446 herë

Titulli : Shiten tavolinat

Çmimi : 25 €

Kategoria : Depo

Përshkrimi : Shiten tavolinat per kompjutere.Te perdorura dhe ne gjendje te rregullt dhe mjaft te mire,te gatshme per perdorim.

Te pershtatshme per Callcenter & InternetCaffee.

Qmimi eshte i dhene per 1 tavoline

SHPALLJET TJERA