TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.02.2016, Në orën: 23:51
Kjo shpallje është shikuar: 2104 herë

Titulli : BMW 120d M-Sport

Çmimi : 9,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 120

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Bmw eshte e pa doganuar, porsa ardhure nga zvicra. Manual me 6 shpejtesi dhe ne gjendje te rregullte. Te gjitha servisimet i ka ne Bmw garazhe. Ka paketen M-Sport te Bmw-se.4 fellne me shume jane edhe te pajisur me goma te dimrit si dhe gjithashtu ka singjiret special ekstra te Bmw-se. Per informata te me shumeta me kontaktoni ne nurmrin qe gjendet me poshte. Faleminderit per mirkuptim.

SHPALLJET TJERA