TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.02.2016, Në orën: 23:52
Kjo shpallje është shikuar: 729 herë

Titulli : Kompjuter PC + Tavoline + Karrike

Çmimi : 250 €

Kategoria : Kompjuterë

Përshkrimi : Shes Kompjuterin komplet me tavoline dhe karrike
Esht i formatum dhe i ka t'gjitha programet e nevojshme.
Per te punume ju garantoj me ni fjal.
Osht shum i mire amo po e shes se e kom bo ni llaptop e tash nuk pom vyn ky.

Performancat e kompjuterit jon kto:
-Processor = AMD Dual Core 2.60 GHz
-Ram = 4 GB
-Graphics Card = 256 MB
-HDD = 110 GB
-CD-Rom = DVD-RW
-Shtepiza = HP
-Monitori = DELL 17 inch

Per me shume shikoni fotot ose kontaktoni ne numrin e telefonit:
044-994-550 ose Viber: +386 49 382 881

SHPALLJET TJERA