TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.02.2016, Në orën: 00:02
Kjo shpallje është shikuar: 1975 herë

Titulli : Mercedes c220 Automatik viti 2001

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2001

Përshkrimi

SHES MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2001 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLAN,TEMPOMAT,FELLNE ME GOMA TE DIMRIT REGJISTRIM 7 MUAJ RKS PER ME SHUM NE NR + 37744299314 SI DHE VIBER

SHPALLJET TJERA