TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.02.2016, Në orën: 00:07
Kjo shpallje është shikuar: 1637 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9tdi -04

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Golf V 1.9TDI viti i prodhimit 2004 me dogane dhe akcize te paguar,vetura eshte tani e impotuar nga Austria dhe eshte ne gjendje shume te mire jashte o ashtu edhe brenda, Klimatronik, Centrall,BordComp Etj. per me shume na kontaktoni Adnani ne mob: +386 49 124 782 viber 044 124 782

SHPALLJET TJERA