TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.02.2016, Në orën: 20:41
Kjo shpallje është shikuar: 2003 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI -07

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes GOLF 5 V, 1.9 TDI i thjesht, i ardhur nga gjermania 1 vit e 2 muaj.

Golfi posedon:
169.000KM
Liber Servisi
Tempomat
Klimatronik Dy Zonale
Karriget me Nxemje
Pasqyret me Nxemje, elektronike
MP3 Kasetofonin original te VW

Gomat e reja te blera ne 2016 PIRELLI ne eurogoma me garancion dhe fature.
Po ashtu Bateria e blere ne vitin 2016 me fature dhe garancion.

Servisin e fundit te kryer ne vitin 2016.

Golfi ka sigurim te thjesht the KASKO deri ne muajin 11.2016.

SHPALLJET TJERA