TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.02.2016, Në orën: 20:57
Kjo shpallje është shikuar: 2403 herë

Titulli : OPEL CORSA 'C' BENZIN 1.2. TIP TOP-03

Çmimi : 2,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2003

Përshkrimi

OPEL CORSA 1.2 BENZIN.. KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA ME LIBER TE SERVISIT,189 800.. REGJISTRIMI I PAR NE KOSOV,.,
VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002..
REGJISTRIM EDHE 3 MUJ..
NUK ESHT HIPOTEK..PERKTHIM I MENJEHERSHUM ..
GOMAT E REA TE DIMRIT...
SHUM EKONOMIKE 5 L NE 100 KM ..
..
ESHT SHUM E SHTRENGUME TIP TOP..
E VETMJA VREJTJE SHOFERSHAJMEN E KRISUR PAK..
QMIMI 2600 ERO,...
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA